BRANŻA KOSMETYCZNA

Analizując obecną sytuację rynku przemysłu kosmetycznego można bez wątpienia stwierdzić, że jest to jedna z najprężniej rozwijających się branż. Największą część struktury produkcji stanowią kosmetyki do pielęgnacji skóry oraz włosów. W sektorze kosmetycznym wygląd i funkcjonalność produktu odgrywają decydującą rolę. Na decyzje konsumentów bardzo duży wpływ mają opakowania, których jesteśmy producentami. Z tego powodu w naszej ofercie dla naszych Klientów oddajemy szeroki wybór rozwiązań w różnych kształtach. Nasze opakowania podzieliśmy od butelek 50ml do 1l. Również proponujemy słoiki i opakowania na chusteczki. Klienci mogą wybrać coś z dostępnych rozwiązań lub stworzyć spersonalizowane opakowanie na swoje kosmetyki, wybierając odpowiedni dla siebie kształt, barwę. Oczywiście wszystko we współpracy z naszym zespołem projektowym.

CHEMIA GOSPODARCZA

Dla branży chemii gospodarczej proponujemy opakowania z tworzyw sztucznych takich jak HDPE, LDPE. Opakowania tego typu do chemii gospodarczej przeznaczone są do przechowywania i stosowania środków czystości i przemyśle chemii gospodarczej jako pojemniki na płyny do prania i płukania tkanin, do czyszczenia WC, mebli oraz powierzchni w kuchni, łazience i innych pomieszczeniach. Oprócz pojemników uniwersalnych, produkujemy też opakowania bezpieczne i butelki z paskiem wizyjnym. Opakowania nasze wyposażone w gwinty o różnych rozmiarach. Wykonujemy pojemniki o różnych pojemnościach (od 100ml do 1000ml), wysokościach oraz kształtach, jak również kolorach. W naszej ofercie posiadamy również słoiki. Opakowania tej kategorii stosuje się do przechowywania zarówno płynów, jak i produktów sypkich – proszków, suchych mieszanek. Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem i urządzeniami, umożliwiającymi produkcję pojemników w dowolnych, hurtowych ilościach

OPAKOWANIA DO OGRODU ORAZ OPAKOWANIA  SPECJALISTYCZNE

Jako producent posiadający swojej narzędziowni jesteśmy również przygotować wyroby specjalistyczne do branży ogrodniczej takie jak konewki itp. Również możemy wyprodukować opakowania do narzędzi. Opakowania do narzędzi wykonane z wysokiej jakości tworzywa pozwalają na bezpieczne przechowywanie i transportowanie narzędzi metalowych takich, jak narzędzia tnące, skrawające, wiertła i mikrowiertła.