OPIS WDROŻENIA PRODUKTÓW

Dział rozwoju i wdrożeń

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i mając świadomość personalizacji opakowań. Oferujemy Państwu możliwość kreowania własnych projektów opakowań i do nich również zamknięć. Proces ten zaczynamy od przygotowania projektu graficznego oraz rysunku technicznego, poprzez ostateczną wizualizację w technologii 3D. Fazą końcowa jest wykonanie prób produkcyjnych. Naszym atutem jest posiadanie własnej narzędziowni z pełnym zapleczem konstrukcyjnym, umożliwia szybkie wdrożenie nowego wzoru i budowę form rozdmuchowych i wtryskowych. Zapraszamy do skorzystania z takiego procesu.

 

Pomysł na projekt

Nasz dział rozwoju opakowań i konstrukcji opierając się na wieloletnim doświadczeniu w technologii wytłaczania z rozdmuchem przygotowuje opracowanie wzoru zgodnie z Państwa wymaganiami. Oczywiście do tego procesu wykorzystujemy zaawansowane oprogramowanie techniczne oraz przygotowujemy wizualizację 3D.

Prototyp projektu

Kolejnym etapem po wstępnej akceptacji jest wizualizacja projektowanych wyrobów model 3D w skali 1:1. Do tego celu wykorzystujemy drukarki 3d. Dzięki którym możecie Państwo zapoznać się z projektem.

Wytworzenie formy

Po ostatecznej akceptacji rysunku nasz dział narzędziowy, przystępuje do zaprojektowania formy dla wybranego projektu. Nasza narzędziownia wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt, m. in. maszyny numeryczne, frezarki, tokarki itp. Wykorzystując maszyny do obróbki metalu przygotowujemy formę, na bazie której w kolejnym etapie rozpoczynamy produkcję wybranego produktu zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wymaganiami. Po ich akceptacji i testach działu kontroli jakości wdraża opracowany produkt do produkcji masowej.

Od pomysłu do projektu

ROZPOZNANIE

KONCEPCJA

PROJEKT

PRODUKCJA

TESTY